Megoldott

Megrongált szemetes

A II. és a III. kerület határán a Szépvölgyi úton az Ürömi utca buszmegállóban a képen látható szeméttárolót vélhetően felgyújtották. Sürgős cserére szorul.
Kérem a Tisztelt Illetékeseket intézkedjenek. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szépvölgyi út 41

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Szemét"-ra.

  • Haris Gergely lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen a
    hulladékgyűjtő cseréjét elvégezték munkatársaink.
    Kérjük válaszunk szíves t...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt FKF Nonprofit Zrt.!

    Illetékességből ezúton továbbítom Önöknek Óbuda-Békásmegyer Önkormányzatához érkezett alábbi bejelentést.

    Tisztelettel:
    Falvai Tamás
    ügyfélkapcsolati irodavezető
    III. Ke...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Promeneur Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gusztustalan a megálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidőlt kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Violet Ilona
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Szentlélek tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Hibás szemetes

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Váradi utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére