Megoldott

Szemetesek ürítésének hiány

Anonim Járókelő

A mai nap délelőtt Káposztásmegyeren és Újpest Központban rendkívül sok szemetet láttam eldobálva, majd megláttam, hogy maguk a szemetesek is teljesen tele vannak.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Bőröndös u. 15

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Megoldott
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen a
    hulladékgyűjtőket kiürítették, környezetüket kitakarították
    munkatársaink.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányzó szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Káposztásmegyer, Mogyoródi-patak (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Friss hányás a megállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Etele út / Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kicsordulo kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Tüzér utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére