Megoldott

Nagyon ritkán ürített kuka

A fotózott köztéri narancssárga kuka a kaszásdűlői Idősek Otthona előtt általában csurig van, a környéke is szeméttel teli lesz idővel, ahogy még próbálkoznak a járókelők a tetejére illeszteni valami újabb hulladékot.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Szérűskert u. 39

Hozzászólások

  • Haris Gergely lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen a
    hulladékgyűjtő ürítését elvégezték munkatársaink.
    Kérjük válaszunk szíves t...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Balázs Réka hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyes cím: 1031 Szérűskert utca, Idősek Otthona előtti sarok
  • Balázs Réka bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Oszloptő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Krisztina tér (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Friss hányás a megállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Etele út / Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kicsordulo kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Tüzér utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére