Megoldatlan

Irdatlan kátyú a Szépvölgyi úton

Sziasztok!
Sajnos ma reggelre egy új jövevényt véltünk felfedezni irodaházunk előtt.
Mivel azonnal megtelt vízzel, az irodaházunkba bejutni szándékozó gyalogosokat beteríti a szutykos hólé! :(
Köszönjük szépen előre is, ha tudtok segíteni.
Üdv:
Hanga és a Decor Floor csapata :)

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szépvölgyi út 92

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Jozipovics Hanga visszajelzésére vár.

  • Eszter (admin) megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A II. ker. Szépvölgyi út 92. házszámnál található kátyú kijavítása ügyében Társaságunk a szükséges intézkedéseket megtette.

    Budapest Közút

    ________________________________
    Ezen ü
    ...
  • Eszter (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Jozipovics Hanga bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére