Megoldott

Takarítatlan gyalog- és kerékpárút

Budapesten, a 11. kerületben, a felső rakparton vezetett gyalog- és kerékpárúton a jég olvadása után is vastagon áll a csúszásmentesítő szóróanyag. Több okból is jobb lenne, ha az utat letakarítanák:

* Tisztán kevésbé csúszna.
* A szóróanyag nem mocskolná össze a gyalogost és biciklist.
* A szóróanyag nem rongálná a kerékpárok fékét, hajtásláncát.

Tavaly a hasonló időben kiszórt anyagot csak a tavaszi esők mosták le végleg. Legyenek szívesek ezúttal takarítsák le!

A pontos hely: A Szabadság-híd és a Magyar tudósok körútja között biztosan. Könnyen lehet, hogy a probléma hosszabb szakaszon is fennáll.

Előre is köszönettel:
Romsics Bence

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Műegyetem rkp. 3

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Levél tárgya
    17716. számú bejelentéssel kapcsolatos

    Levél tartalma
    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>&g...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Haris Gergely lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Illetékes visszajelzése alapján nem változik meg a folyamat
  • Romsics Bence hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt FKF!

    Köszönöm válaszukat.

    Had hagyjak pár észrevételt. Ha a szóróanyag letakarítását gazdaságtalannak ítélik, akkor én jobban örülnék, ha soha ki sem szórnák. Azért, mert ezen az éghajlaton
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a télies napi időjárás (fagy, ónos szitálás stb.),
    továbbá az OMSZ prognózisai nem indokolják a síkosságmentesítő
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • U 904 hozzászólt a bejelentéshez.

    A kerékpáros társadalom elvesztette józanságát és realitásérzékét. Még jön a hó, tél van, minek letakarítani? Környezettudatosság ilyenkor hol van a kerékpárosoknál? Attól tekintsünk el eleve, hogy ki...
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A közterületek takarítása a FKF Nonprofit Zrt. hatáskörébe tartozik.

    Tisztelettel:

    Pálinkásné Bertha Mónika
    Iktatási csoportvezető

    Budapest Közút Zártkörűen Működő Részvénytársaság
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Romsics Bence bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hordalék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    1206-Szent János Kórház (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hordalék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Felújítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére