Megoldott

Nyitott elektromos kapcsolószekrény

A fotón látható nyitott szekrény a Móricz Zsigmond körtéren, (a Villányi út torkolatában), a dél felé közlekedő autóbuszok megállójában, az esővédő belsejében van, kisgyerekek (!) által elérhető magasságban.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Móricz Zsigmond körtér 5

Hozzászólások

  • Pártos György hozzászólt a bejelentéshez.

    Ellenőriztem, rendben van!
  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. hálózatához tartozik, az életveszély elhárítása érdekében a szekrényt csavarral 2017.02.13-án bezártuk
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Társaságunkhoz érkezett bejelentésével kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk:

    A JAROKELO-BUDAPEST-00017687 bejelentésen a képen látható 1114 Budapest Móricz Zsigmond körtér
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ez egy automatikus válasz üzenet, kérjük ne válaszoljon erre a levélre!
    Tájékoztatjuk, hogy megkeresését fogadtuk. Kollégáink bejelentésének feldolgozását hamarosan megkezdik.

    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Pártos György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Oszlopmerevítő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elektromos vezetékek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fenyes Peter
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szabadföld út (XVI. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Rongált, koszos elektromos szekrények

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Jászai Mari tér (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére