Megoldott

Hónapok óta hiányzó szemetes

Boráros téren az aluljáró "F" kijáratánál hiányzik a hulladékgyűjtő edény. Kérem, pótolják! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Boráros tér 6

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen a
    gyűjtőtartály pótlása megtörtént.
    Kérjük válaszunk szíves tudomásul vételét...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Állandó szemét a Vágóhíd utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Vágóhíd utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Mester utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére