Megoldott

Omladozó szelektívgyűjtősziget talpazat a Róna utcában.

Tisztelt Illetékesek!

A Róna utca-Thököly út sarkánál,
egy megrongálódott, omlásnak indult ,
szelektív gyűjtősziget talpazat található.
Törmelékei mellette hevernek.

Kérem az Illetékeseket,
hogy bontsák el, és szállítsák el
a megszüntetett, és így feleslegessé vált gyűjtősziget talpazatot,
a későbbi, további állagromlás, rongálás elkerülése érdekében!

Mindezt egy élhetőbb, szebb környezetért!

Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Róna u. 147

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • A Rendezett és Élhetőbb Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Adminok!
    Az illetékesek az otthagyott talpazatot elbontották a törmelékeket elszállították.
    Köszönjük a munkájukat!
    A probléma megoldódott!
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt gyűjtősziget helyszínét
    csak forgalomkorlátozás mellett lehet elbontani. Ennek egyezteté...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • A Rendezett és Élhetőbb Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Adminok!
    Kérem küldjétek el ismételten
    a problémát a
    FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.
    részére,
    akik ígéretet tettek a megszüntetett sz.gyűjtősziget
    talpazatának elbontásáról,
    zöldfel...
  • A Rendezett és Élhetőbb Budapestért visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • A Rendezett és Élhetőbb Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Adminok!
    A helyzet változatlan, de:
    az illetékesi válasz szerint:
    Az alépítmény bontását egy későbbi időpontban elvégezik.
    A helyzet megoldásra vár!
    Köszönöm!
  • A Rendezett és Élhetőbb Budapestért visszajelzésére vár.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • A Rendezett és Élhetőbb Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Adminok!
    A helyzet változatlan, de:
    az illetékesi válasz szerint:
    Az alépítmény bontását egy későbbi időpontban elvégezik.
    A helyzet nem megoldatlan,
    hanem megoldásra vár!
    Köszönöm!
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • A Rendezett és Élhetőbb Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Adminok!
    Egészségügyi problémáim miatt nem tudtam ellenőrizni a még a problémát.
    Jövő héten bejárom a helyszínt, megnézem a fejleményeket,
    és jelzem az állapotokat!
    Köszönöm!
  • A Rendezett és Élhetőbb Budapestért visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen a
    gyűjtőszigetet a kerületi önkormányzat kérésére megszüntettük.
    Az alépítmén
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • A Rendezett és Élhetőbb Budapestért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális hulladéklerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Szuglói körvasút sor (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nagy kupac szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Gvadányi utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére