Megoldott

Elferdített szemetes

A képen látható módon elferdített szemetes nagy mértékben így korlátozott használhatóságában.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Fogarasi út 102

Hozzászólások

  • Csizmár Imre hozzászólt a bejelentéshez.

    A szemetes azóta már meg sincs.
  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen a
    hulladékgyűjtőt a helyére igazították munkatársaink.
    Kérjük válaszunk szíve
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Csizmár Imre hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Illetékes!
    A hulladékgyűjtő teleteje jelenleg hiányzik, illetve a szerkezet instabil.
    Üdv. I.
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Megoldott
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen a
    hulladékgyűjtőt megigazították, környezetét kitakarították
    munkatársaink.
    K
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Csizmár Imre bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális hulladéklerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Szuglói körvasút sor (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nagy kupac szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Gvadányi utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére