Megoldott

Otthagyott forgalomtechnikai oszlop a Ráday utca 5. szám előtt.

Tisztelt Illetékesek!

A Ráday utca 5. szám előtt,
már elég hosszú ideje,
egy otthagyott forgalomtechnikai oszlop található.

Kérem az Illetékeseket,
hogy szállítsák el a forgalomtechnikai eszközt!

Mindezt egy élhetőbb, szebb környezetért!

Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Ráday u. 5

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínről az oszlopot
    elszállítottuk.
    Kérjük válaszunk szíves elfogadását!

    FKF Nonpro
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • A Rendezett és Élhetőbb Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisiztelt Adminok!
    Kérem küldjétek el a problémát az
    FKF Zrt. részére
    Hogy az azóta megcsonkított kicsit hátrébb rakott oszlop elszállításáról
    intézkedjenek.
    Köszönöm!
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • A Rendezett és Élhetőbb Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Illetékesek!
    Lesz valami érdemi előrelépés az ügyben?
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ra.

  • A Rendezett és Élhetőbb Budapestért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gazos járda a Belvárosban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Szabadság tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Festékes járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Kossuth Lajos utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csattogó aknatető

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tóth Tünde
    Illetékes: Vodafone
    Kinizsi utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére