Megoldott

Lánchíd - falfirka a budai hídfőn

Lánchíd budai hídfő - firka a hídfő északi falán, plusz firkák az átjáróban.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, I. kerület

Hozzászólások

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Zs V hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltávolították az összes firkát a Lánchídról, beleértve ezt is.
  • Zs V hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, én is írni akartam már, hogy ez egy vicc.
  • Varga Laszlo hozzászólt a bejelentéshez.

    Gazdátlan város
  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-42454/2014-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését!

    Szíves tájékoztatására közöljük, hogy bejelentését követően munkatársaink a helyszínen megállapították, hogy a graffitik nem a Fővárosi Közterület-fennt...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1763)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A falfirkák eltávolítása a Fővárosi Kö
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Zs V bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére