Megoldott

városnéző infopont?

Lehet valaki városnéző információs pultnak nevezné, de szerintem a legtöbben szemétnek tekintik a gálánsan otthagyott szórólap mennyiséget.
A Burger King étterem előtti téren.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Fővám tér 6

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen dolgozóink
    hétköznapokon, a tér szilárd burkolatú részeinek a takarítását, a
    kertészeti zöldfelüle...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Gálánsan? Mi ebben a gáláns?!
  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • András Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem takarított utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Falk Miksa utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Belvárosi szemetes közterületek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Deák Ferenc tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére