Megoldatlan

Mocskos telefonfülke

Anonim Járókelő

A Stefánia úton lévő telefonfülke és környezete hetek óta emberi ürülékkel szennyezett.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Stefánia út 26

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Közművek"-ra.

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A hó ugyan elolvadt, ezzel együtt a nyomok jelentős része is eltűnt azonban jól láthatóan a "soron kívüli fertőtlenítés" nem történt meg, gyakorlatilag csak a természetnek köszönhető, hogy elviselhető...
  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!

    Köszönjük a telefonfülkére vonatkozó észrevételét. A telefonfülkéket rendszeres időközönként takaríttatjuk, azonban a nyilvános fülkéket nem rendeltetésszerűen használók sok gondot...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Beszakadó akna fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Xantus utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lógó drót

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    II. utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére