Megoldott

Tükörjég a Kiscelli utcai lépcsőn

Hetek óta a Kiscelli utcai lépcső életveszélyes, teljesen tükörjég által borított, közlekedni rajta közel lehetetlen...

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Kiscelli u. 106

Hozzászólások

  • Poós Krisztián hozzászólt a bejelentéshez.

    1.5 év alatt valóban magától elolvadt. ezen a télen amúgy ugyanolyan volt. kritikán aluli az önkormányzat válasza és hozzáállása is...
  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    AZ alábbi választ kaptuk az illetékestől: A bejelentés megoldottra állítható, a jegesedés miatti csúszásveszély már nem áll fenn.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Poós Krisztián bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda hiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Bálint György utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhanyagolt növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Remetehegyi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére