Megoldott

Magára hagyott autó

Már hónapok óta ugyan itt áll.

Probléma helyszíne
Budapest Nagy Lajos király útja 210

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő 1 hozzászólt a bejelentéshez.

    elvitték
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Járókelő Goodman bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    6
    Megoldott
    6

    Elhagyott rendszám nélküli autó!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Francia út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére