Megoldott

használaton kívüli autó

elhagyott autó

Probléma helyszíne
Budapest Erzsébet királyné útja 10f

Hozzászólások

  • Haris Gergely lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Végre eltűnt innen ez a csúfság is.A tulaj vihette el mivel rendszáma volt.
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Járókelő Ibolya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    6
    Megoldott
    6

    Elhagyott rendszám nélküli autó!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Francia út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére