Megoldott

Roncs autó

Egy ott hagyott roncs autó áll az Egressy út és Angol utca sarkánál. A letört alkatrészek a járda mellett vannak.

Probléma helyszíne
Budapest Angol u. 49

Hozzászólások

  • Haris Gergely lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Megoldott
  • Szendrei Márton hozzászólt a bejelentéshez.

    A mai napon elszállították a gépjárművet és a leszakadt alkatrészeket is.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Szendrei Márton bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    6
    Megoldott
    6

    Elhagyott rendszám nélküli autó!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Francia út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére