Megoldott

Nagytétényi ügyességi pályák

A Nagytétényi úti kerékpárutat az utolsó havazás és hétfő délelőtt közötti időpontig sem sikerült síkosságmentesíteni, jégteleníteni, eltakarítani róla a havat. Egyes szakaszain inkább hófedte, másikon inkább jeges volt, érdekes módon viszont a kettő között néhol csak nedves volt. Vasárnap estig a Növény utcai járdák egyikéhez sem nyúltak hozzá (a már nem annyira új bekötőút mellettihez és a régihez sem) miközben a közút már csak nedves volt. A Növény utcai aluljáró és a Növény utca nevű buszmegállóba vezető lépcső használhatatlan volt, ugyanis tükörjég borította, még a korlátba kapaszkodva is balesetveszélyes lett volna használni. A gyalog-és kerékpárút legalább három helyen volt kezeletlen, ami elég furcsa képet festett, de a használhatatlansága, balesetveszélyessége inkább dühítő. A 6-os út zebrájától a Horgásztelep felé vezető járdát szintén nem lehetett használni, a jég felületét síkosságmentesítőtől szűzen találtam. A Busa utca és a Vilmos utcai felüljáró között húzódó járdához szintén senki hozzá nem nyúlt vasárnap estig. A felsorolt területeknek ki a kezelője és miért nem teljesítette kötelességét?

Probléma helyszíne
Budapest Növény u. 13

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy havazás esetén első ütemben a hidak, felüljárók
    járdáit, a gyalogátkelőhelyek környékét kezeljük. Ezt követően a
    v
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Banovec Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hordalék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    1206-Szent János Kórház (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hordalék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gadácsi Eszter
    Illetékes: Budapest Közút
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére