Megoldott

Rendszám nélküli járműroncs

Dohány utca-Rottenbiller utca sarokhoz közel rendszám nélküli autóroncs, sajnos mindeddig a hatóság nem vette észre, tájékoztatásunkat követően a járművet rendőrségi járőr korábban nem találta meg (?). GPS koordináták a fotón.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Rottenbiller u. 24

Hozzászólások

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    FÖRI honlapja.
    Rendszám:
    Típus: Toyota
    Szín: szürke
    Elszállítás dátuma: 2017-05-02
    Elszállítás helye: VII. ker. Rottenbiller u. 24.
    Elszállítás oka: Üzemképtelen gépjármű közterületen való tárolása
    T...
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Végre!Ha a jövőben szórakozik a FÖRI tudjuk kihez kell fordulnunk!Rendszám nélküli autót kötelesek elvinni!Köszönjük a tanácsos úrnak is,hogy a fejükre koppintott!:-)
  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést! Hatalmas köszönet Bognár András karakán közbenjárásáért.
  • Oláh Márk hozzászólt a bejelentéshez.

    A kocsi eltűnt! Győztünk!
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Uramatyám, mi folyik itt!
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Eszter!FÖRI-nek kár elküldeni a bejelentést,csak a tanácsos úrnak érdemes az tud hatni rájuk.Nem minősítem a FÖRI-t.Sajnálatos,hogy ezzel az 1 ronccsal ennyit kell foglalkozni,hogy végre eltűnj...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Még ott van.
    02.14.-i levelet elküldtem ami itt fel van töltve a FÖRI válaszát,hogy értesítést helyeztek el a kocsira a Főváros Főpolgármesteri Hivatalának,mert ők azt válaszolták,hogy megkell várni a
    ...
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    A roncs ott van még?
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítsuk megoldásra várra.
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Megjött az írásbeli válasz is.
    Tisztelt Bognár András!

    Telefonos egyeztetésünknek megfelelően ezúton tájékoztatom, hogy Budapest Főváros Főpolgármesteri Hivatalának Üzemeltetési Főosztálya kivizsgált
    ...
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Telefonon kaptam hívást a Polgármesteri Hivataltól,írásban is jön válasz.Tegnapi nap ellenőrizték a gépkocsit.Rendszáma nincs.Felszólították a FÖRI-t a soronkívüli elszállításra.Úgy látszik a probléma...
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Márk!Ha esetleg elviszik kérlek jelezd itt.Ott van még?
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Elment egy panasz levél felettes szervükhöz,hiszen a fotók alapján bizonyított a gépjármű üzemképtelensége és hatósági jelzéssel nem rendelkezik.Mégis nemleges válasz jött az elszállításával kapcsolat...
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését! Az Ön által küldött levelet érkeztettük, feldolgozását megkezdtük. Amennyiben megkeresésével kapcsolatban a Fővárosi Önkormányzati Rendészeti Igazgatóságn
    ...
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Bejelentés elküldve,friss fotókkal.
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Fotók a roncsról.
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Márk!Jelentsd be te is,én is megteszem.Ma jártam arra,fotóztam.Hatósági jelzéssel nem rendelkezik a jármű és üzemképtelen is.
  • Oláh Márk hozzászólt a bejelentéshez.

    A szélvédő mögött sokáig volt egy poros rendszámtábla - ha el nem lopták még a betört bal első ablakon.
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Autó hátuljáról nincs fotó,ha van hátul rendszáma beleköthetnek.Hátul van rendszáma?
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Három eset lehetséges:
    1.a FÖRIsek nagyon bénák és nem látták az autót,
    2. a FÖRIsek hazudnak
    3. annyira rossz a szabályozás, hogy megteheti a FÖRI azt, hogy egy láthatóan roncs autót nem szállít el...
  • Oláh Márk hozzászólt a bejelentéshez.

    A képen már zöldek a fák, de a roncs még mindig ott áll. :-( A háttérből a helyszín is jól beazonosítható, látható az Állatorvos-tudományi Egyetem épülete illetve a Dohány/István és Rottenbiller u. kereszteződése.
  • Oláh Márk hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem, nem tűnt el :-(. Egy kis türelmet, készítek ma róla egy új fotót (ami nem havas)
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezek szerint eltűnt a bejelentésben szereplő autó a helyszínről?
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Válasz FÖRI-től
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Válaszuk a roncs bejelentésére.
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    T.bejelentő!Bejelentettem és azt válaszolták,hogy a megadott helyszínen már nincs ott!Jó lenne megnézni és ha még ott van egy friss fotót feltölteni,hogy elküldhessük.
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Magánszemély is jelentse be mint ahogy én is tettem.30 napon belül válaszolniuk kell.Amit én bejelentettem zuglóban februárban 3 db.-ot abból 2db.-ot már el is vittek múlt héten./rendszám nélküliek/Me...
  • S-N Szabolcs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    [cid:image001.png@01D2806A.230D0430]

    ERZSÉBETVÁROS RENDÉSZETI IGAZGATÓSÁGA

    1076 Budapest, Százház u. 10.-18.

    Tel.: 06-1-461-9040 Fax:06-1-461-9041

    Hivatkozási szám: JAROKELO-BUDAPEST-00017400

    T
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága

  • Haris Gergely megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága"-ra.

  • Oláh Márk hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Dávid! Érdeklődnék, milyen információra van még szükség? Mást nem tudok, mondani, mint hogy az autó változatlanul ott áll. Február 10-én 10 napos határidővel elszállításra figyelmeztették a tul...
  • Gaál Dávid lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett elég információ a bejelentőtől.

  • Oláh Márk hozzászólt a bejelentéshez.

    Megerősítem én is, hogy még mindig nem történt semmi, a kocsi ott áll.
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    A kocsi még ott van.
  • Oláh Márk visszajelzésére vár.

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Oláh Márk hozzászólt a bejelentéshez.

    Véletlenül láttam, hogy amikor odakerült a roncs (egy ütközést követően), akkor volt a helyszínen rendőri intézkedés.
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    A FÖRI decemberi levele szerint üzemképtelen járművet a helyszínen nem találtak. Sajnos ha rendszámtábla van rajta, érvényes a műszakija és nem megállapítható hogy műszaki hibás (KRESZ 56. §), addig n...
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ERZSÉBETVÁROS RENDÉSZETI IGAZGATÓSÁGA
    1076 Budapest, Százház u. 10.-18.
    Tel.: 06-1-461-9040 Fax:06-1-461-9041
    Szám: 67/2/2017.Á

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Az Igazgatóságunkhoz e-mail útján küldött bejele
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S-N Szabolcs elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága

  • Oláh Márk bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére