Megoldott

Parkolószegélyek rossz állapota a Kőrösi Csoma Sándor út 2-10 mögötti parkolóban.

Tisztelt Illetékesek!

A Kőrösi Csoma Sándor út 2-10 mögötti parkolóban,
már hosszú idő óta hiányos, megrongálódott a macskakő útszegély.
Valamint 2 db földből kidöntött parkolásgátló oszlop is található!

Kérem az illetékeseket, hogy javítsák ki az útszegélyeket, parkolásgátló oszlopokat,
és állítsák vissza az eredeti, rendezett állapotokat.

Mindezt egy élhetőbb, szebb környezetért!

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kőrösi Csoma Sándor út 2-4

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Adminok!
    A félredobott betonkockákat
    önkéntesek elszállították,
    ha már ezt az illetékesek,
    1 ÉV!!!!
    alatt nem tudták megtenni.....
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldatlan
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a rész még várat magára
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Adminok!
    Kérem jelezzétek az Illetékesek felé
    ezt az 1 javítási hiányosságot!
    S-N Szabolcs képét (Mellékeltem)
    Köszönöm szépen!
  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    1. Javítási hiányosság
  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    A pollerek és a többi szegélyt javították
  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a rész továbbra is hibás
  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Valamit javítgattak a helyszínen.....
    a villamosból láttam!
    Valaki többet tud a munkálatokról?
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás
  • Haris Gergely megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Kerülő Attila Csaba
    közútkezelő, műszaki ellenőr
    Kőbányai Polgármesteri Hivatal
    Jegyzői Főosztály, Városüzemeltetési Osztály
    1102 Budapest, Szent László tér 29.
    Telefon: 1/4338-189
    e-mail: KeruloAtt...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyszín 2014-es állapota.
  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    A 2 db földből kidöntött parkolásgátló oszlop.
  • A Rendezett Budapestért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Süllyedő Forgalomtechnika fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Maglódi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ferde, hiányos pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Bányató utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megint kidőlt a poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanádi György
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Kemence utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére