Megoldatlan

Csillaghegyi Általános Iskola előtti gyalogátkelő pocsék közvilágítása és az 50 m-es körzetében az útburkolat kritikán aluli minősége

Csillaghegyi Általános Iskola előtti gyalogátkelő közvilágítása nulla, sötétedéskor, vagy rossz fényviszonyok mellett (akár esőben) semmit nem látni, (hiába van pirosra festve a zebra, és figyelmeztető tábla) nem hogy mikor szeretne áthaladni egy vagy több gyerek. Ezt a gyalogátkelőt dupla lámpával kellene kivilágítani !
A Kert sor és a Géza utca közötti szakasza a Dózsa György utcának, aszfalt minősége terén katasztrofális, rengeteg a kátyú, kiálló csatornafedél. Szinte mindig erős autós közlekedés jellemző az utcára, továbbá busz közlekedik rajta. Sürgős felújításra szorulna !

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Dózsa György u. 51-57

Hozzászólások

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Jelzőlámpa kerül ide végül.
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az illetékes hatóság megoldottnak nyilvánítja a problémát.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    A közvilágítással kapcsolatos 00017339 számú bejelentésre az alábbi tájékoztatást adjuk.

    Tárgy: Budapest III. Dózsa György u. 51-57. előtt lévő gyalogos átkelőhely megvilágítása

    2016
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A III. ker. Dózsa György utca úthibáinak javítását beütemeztük a fenntartási munkáink közé és pénzügyi lehetőségeink, valamint a kivitelezői kapacitás függvényében tudjuk elvégezni...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Baksai-Szabó Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

    Az egész utat, amin a busz jár, fel kellene újítani, a Pusztakúti út-Határ út elágazástól békási lakótelepig (Hollós Korvin u.)
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Pistole Pete bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Oszlopajtó leesve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Kaszásdűlő (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpa - Juhász Gyula utca 6.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    4 lámpa nem világít

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Sereg utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére