Megoldott

Szétvert telefonfülke

Kispesten a Kossuth Lajos utca - Nádasdy utca kereszteződésben lévő fülkét szétverték. Kérem, javítsák! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Kossuth Lajos u. 151

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Rendbe rakták.
  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, ezúton igazoljuk vissza, hogy ügyfélszolgálatunk fogadta e-mail üzenetét.
    A levelében foglaltak megválaszolásáig szíves türelmét kérjük.
    Kérjük, erre a lev
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lepusztult telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Boráros tér H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beteg fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Kiss János altábornagy utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megsüllyedt kövek a sínek mentén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére