Megoldott

Hiányzó szemetes

A VI. Délibáb utca 30. - Dózsa György út 90. sarkáról jó pár hónapja eltűnt az utcai fémszemetes, így a járókelők csak hosszú gyaloglás és keresgélés után tudják kulturáltan kidobni a szemetet. Kérem, hogy pótolják a hiányzó edényt!

Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Dózsa György út 92a

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott. Kitettek az átlós sarokra egy új szemetest. A régi kiálló kampójával persze itt sem csináltak semmit. Ha megnézzük, tele ilyen "úgyhagyott szarokkal" a város.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VI. kerület Terézváros Önkormányzata"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Aszittem annál belevalóbb csapat vagytok, sem hogy lezárjatok egy olyan ügyet ahol törvényi kötelessége ellenére nem válaszol a bejelentésetekre egy közpénzből ga(rá)zdálkodó félállami cég.
    Szóval ne...
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Városjáró Blog visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-30944/2017-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfélszolgálat!
    Az alábbi bejelentést illetékességből továbbítom az Önök részére, mivel a Dózsa György út Budapest Főváros Önkormányzat tulajdonában van.
    Tisztelettel:
    Németh Marianna
    Budape
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    És persze a 6. kerületet is.

    Thx!
  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Letelt a 60 nap is. Megtennétek, hogy feljelentitek az FKF-et az állampolgári jogok biztosánál?

    Köszike.
  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Letelt a 30 nap. Nem válaszoltak a kerülettől?
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Városjáró Blog bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Az Andrássy úton zsákokban a szemét!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Városligeti Fasor (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Teli kuka ès szemèt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csiszàr Vince
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Balatoni út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére