Megoldott

Kátyú a Barbara utca X Barbara utca kereszteződésében

Anonim Járókelő

7-9 cm mély kátyú található a Barbara utcában a X emeletes ház sarkánál (a ház hivatalos címe: Mészáros József utca 4) - de a játszótér és Posta felöli oldalon található a kátyú.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, XVI. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Kollégák!

    A feladat továbbra sincs megoldva, legyetek szívesek MEGOLDATLAN státuszba sorolni.
    Köszönöm!

    Üdv,
    Miklós
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1732)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy a Barbara utca nem tartozik Társaságunk közútk...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A Barbara utcai kátyúk javításáról intézkedünk.

    Budapest Főváros
    XVI. kerületi Önkormányzata
    Műszaki Ügyosztály
    Kerületfejlesztési és üzemeltetési Iroda
    Molnár László
    Közterületi ügyintéző
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Szükséges útfelújítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Tulipánfa utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Óriási kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Rákospalotai határút (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére