Megoldott

Járdából kitépett pad az Árkád bevásárlóközpot mögött.

Tisztelt Illetékesek!

Az Árkád bevásárlóközpont mögött,
a Gyakorló utcát összekötő sétányon,
régóta egy vandálok által kitépett pad található!

Kérem az illetékeseket, hogy helyezzék vissza a padot,
valamint vizsgáljanak meg egy olyan biztonságosabb,
tartósabb rögzítést, lebetonozást,
hogy a vandalizmus által ne legyenek,
kimozdíthatóak a padok.

Mindezt egy élhetőbb, szebb környezetért!

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Árkád

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    A 17186-os, a 18320-as, a 17304-es és a 19312-es bejelentésekben szereplő padokat kijavíttattuk. A 18358-as és a 18359-es bejelentésekben jelzett hiányosságokat pótoltattu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Adminok!
    A padot ismét visszafúrták a betonba.
    A hézagokat bebetonozták.
    A probléma megoldódott!
    Köszönjük az illetékesek munkáját!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet

  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Illetékesek!
    Lesz valami érdemi előrelépés az ügyben?
    Köszönöm!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet"-ra.

  • A Rendezett Budapestért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Letört betonvalami

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Ónodi köz (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére