Megoldott

A Kőrösi Kulturális központ leesett márványlapjai.

Tisztelt Illetékesek!

A kőbányai Kőrösi kulturális központ teraszának márványlapjai,
hosszú idő óta hiányosak!
Vagy leverték őket, vagy maguktól estek le (Ez rejtély)

Viszont ebben a formában nem méltóak képviselni kőbánya központját,
és a kőbányai kultúrát!

Kérem pótolják a leesett márványlapokat,
és takarítsák el az összes kőtörmeléket az említett helyszínről!

Illetőleg magától adódik a kérdés:
Mikor tervezik a 40 éves Kőrösi kulturális központ külső-belső teljes felújítását?

Mindezt egy élhetőbb, szebb környezetért!

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Halom u. 28

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Egy Rendezett és Élhetőbb Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Adminok!
    A területről a szemetet és a kőtörmelékeket elszállították!
    A probléma megoldódott!
  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Egy Rendezett és Élhetőbb Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Adminok!
    Az illetékesi válasz szerint a terasz felújítása, átépítésének a tervei megvannak...
    Várjuk a felújítás kezdetét....
    Köszönöm!
  • Egy Rendezett és Élhetőbb Budapestért visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Egy Rendezett és Élhetőbb Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Az illetékesi válasz szerint a terasz felújítása, átépítésének a tervei megvannak...
    Várjuk a felújítás kezdetét.
    Köszönöm!
  • Egy Rendezett és Élhetőbb Budapestért visszajelzésére vár.

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • X. kerület Kőbánya Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Egy Rendezett és Élhetőbb Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Illetékesek!
    Lesz valami érdemi előrelépés az ügyben?
    Köszönöm!
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Egy Rendezett és Élhetőbb Budapestért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Használhatatlan parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Maglódi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadt csatorna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Vásárló utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Harmat utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére