Megoldott

Szemetes, kőtörmelékes környezet a Kőbányai úton.

Tisztelt Illetékesek!

A Kőbányai út-Könyves Kálmán körút,
sarkánál lévő 9-es buszmegálló közelében,
a villamossíneken, és a kerítés mellett,
rendkívül szemetes a környezet!
Valamint kőtörmelékek is találhatóak a kerítés mellé félredobva!

A kép jobb oldalán látható kerítés mellett,
a magenta színű nejlonzacskó környékén találhatóak a szegélykő darabok,
illetve ugyanitt a villamossín melletti szegélykő is sérült, 2db az ágyazat felé borulva található, 1 db pedig a fűre félredobva.

Kérem önöket takarítsák ki a területet a kőtörmelékektől és a szeméttől!

Mindezt egy élhetőbb, szebb környezetért!

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Kőbányai út 22

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Adminok!
    A területről a szemetet és a kőtörmelékeket elszállították!
    A probléma megoldódott!
  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Adminok!
    A szemét jelentős része ugyan eltűnt,
    de a szegélyjavítás nem történt meg!
    Kérem jelezzétek az Illetékesek felé!
    Köszönöm!
  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Adminok!
    A szemét jelentős része ugyan eltűnt,
    de a kőtörmeléket még mindig a helyszínen vannak.
    Kérem jelezzétek az Illetékesek felé!
    Köszönöm!
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "MÁV Zrt."-ról "VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Megkereső!

    2017. február 7-én, elektronikus úton küldött 00017275 sz. észrevételére vonatkozóan ügyfélszolgálatunk illetékességből az alábbi tájékoztatást nyújtja.

    A lakossági bejelentést a
    ...
  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0001412/2017

    budapest@jarokelo.hu

    Tárgy: tájékoztatás

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett "Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (17275)" tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatba
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Haris Gergely megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékesek! A Kőbányai út-Könyves Kálmán körút, sarkánál lévő 9-es buszmegálló közelében, a villamossíneken, és a kerítés mellett, rendkívül szemetes a környezet! Valamint kőtörmelékek is találhatóak a kerítés mellé félredobva! Kérem önöket takarítsák ki a területet a kőtörmelékektől és...

  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Adminok!
    A kép jobb oldalán látható kerítés mellett,
    a magenta színű nejlonzacskó környékén találhatóak a szegélykő darabok,
    illetve ugyanitt a villamossín melletti szegélykő is sérült, 2db a...
  • Balogh Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem épp illik a Főváros színvonalához. Szóval most lett jó! (Igazából kár, hogy ezért szólni kell... nincs elég közfoglalkoztatott??? De a legszomorúbb ebben az, hogy néhány ember igénytelensége...
  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Miklós!
    Sajnos nem!
    A város szégyenfoltja lett ez a környék!
    ...hamarosan jelentem a többi helyszínt is!
  • Szabó Miklós hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy gondoltam, hogy ez Indiában. Borzasztó
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • A Rendezett Budapestért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Nagy Fuvaros utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Gazos szegélyek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Baross utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére