Megoldott

Kőszegély félredobva a Kőbányai úton.

Tisztelt Illetékesek!

A Kőbányai út-Könyves Kálmán körút
sarkánál lévő 9-es buszmegálló közelében,
évek óta!!!
egy oszlop tövébe félredobott kőszegély található!

Kérem önöket szállítsák el a kődarabot!

Mindezt egy élhetőbb, szebb környezetért!

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Kőbányai út 22

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    .
  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Adminok!
    A szegélykövet elszállították a helyszínről!
    A probléma megoldódott!
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • A Rendezett Budapestért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó vagy görbe poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Múzeum körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lyuk a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Népszínház utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Desire path

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Szent Margit tér, Budapest, Lehel tér M, 1132 (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére