Megoldott

Madárürülékes védőháló a Gombán.

Tisztelt Illetékesek!

Az Örs vezér terén,
az úgynevezett "Gomba" védőhálóján,
Hónapok óta, gyűlik, növekszik a madárürülék!
Sajnos illeszkedve a tér ezen oldali balkáni hangulatához.
Valószínűleg valahol kiszakadt, megrongálódott,
vagy hiányos.

Kérem önöket, hogy cseréljék ki a hálót,
hogy a madarak ne tudjanak mögé menni,
illetőleg tisztítsák meg a területet a szennyeződésektől!

Mindezt egy élhetőbb, szebb, európiabb környezetért!

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Örs vezér tere 25

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Egy Rendezett és Élhetőbb Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Adminok!
    Az Illetékesek kicserélték a védőhálót!
    A probléma megoldódott!
    Köszönjük a munkájukat!
  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0001410/2017

    budapest@jarokelo.hu

    Tárgy: tájékoztatás

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett "Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (17271)" tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatba
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Egy Rendezett és Élhetőbb Budapestért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Betontörmelék közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Közraktár utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére