Megoldott

Illegális kád

Hetek óta hever egy felborított kád a Karinthy és Irinyi sarkánál lévő kis parkban (a buszról legalább is annak tűnik). Szeretném kérni az elszállítását.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Irinyi József u. 19

Hozzászólások

  • XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozva a 17167. számú bejelentésére az alábbiakban tájékoztatom.
    Munkatársaim a helyszín megtekintése után a terület takarításáról soron kívül intézkedtek.

    Kérem válaszom szív...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Haris Gergely lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A kád elszállításra került
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a zöldterületek takarítása nem Társaságunk
    feladata,de a körülményekre tekintettel munkatársaink elszállították a...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy Budapest Főváros Közgyűlésének 48/1994. számú
    Köztisztasági Rendelete határozza meg, hogy egy adott terület
    takarítása kinek a köteleze...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Olker János hozzászólt a bejelentéshez.

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Koller Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Játszótér kerítés hiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Sáfrány utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Brassó út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére