Megoldott

Romos padok a Rozsnyó-téri játszótéren

Ezen a játszótéren vannak szép, új, kitűnő állapotú padok is, de a régiek rossz állapotban vannak, a kilógó szögek miatt balesetveszélyesek is.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Rozsnyó tér 9

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Kádár Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Kicserélték a korhadt deszkákat. Köszönjük.
  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Sorszám: 00017162/2017

    E-mail: budapest@jarokelo.hu

    Tisztelt Járókelő!

    Kézhez kaptuk a Budapest XI. kerület Rozsnyó téri játszótérrel
    kapcsolatos levelét, melyben foglaltakra az alábbiakról tájéko
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Kádár Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Égigérő fű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Máté Ferenc
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Dombóvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Benyúló növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: V. Áron
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Szerémi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Fejér Lipót utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére