Megoldott

Tükör a Sopron és a Hauszmann utca sarkán

--- ADMIN FRISSÍTÉS 2017.05.10-ÉN --- : Kérjük a Tisztelt Illetékest, hogy a Bejelentő visszajelzése alapján javítsák a tükör dőlésszögét. Részletek a hozzászólásokban. Köszönjük!

Pár hete egy baleset következtében kidöntötték és összetörték a tükröt, amit sikerült nagyon gyorsan pótolni. Viszont az új oszlopot nem fixálták és - mint régebben - vicces emberek rendszeresen elforgatják, így a tükör sokszor nem használható.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Hauszmann Alajos u. 1

Hozzászólások

  • Máté Ferenc hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos a tükör (vagy az oszlop) továbbra sem fixen rögzített, helyzete - kis túlzással - naponta változik. Ma reggel éppen használhatatlan.

    Üdvözlettel
    Máté Ferenc
  • Haris Gergely lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő KRESZ tükör jelenleg építési területen belül található.
    2017. május 16-án helyszíni ellenőrzést tartottunk, ahol megállapítás
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Haris Gergely megváltoztatta a bejelentés leírását "Pár hete egy baleset következtében kidöntötték és összetörték a tükröt, amit sikerült nagyon gyorsan pótolni. Viszont az új oszl...

  • Máté Ferenc hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Gergely! Ha van lehetőség még a módosításra, én örömmel venném.

    Köszönöm!
  • Haris Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Ferenc! Legyen ez a bejelentés újraküldve, vagy ez a megoldás kielégítő?
  • Máté Ferenc hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos ez nem sikerült tökéletesre. A lényeg a Szerémi út irányából érkezők észlelése lenne, de éppen az az irány alig látszik a tükörben a Soproni útról.
  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján megoldott.
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Máté Ferenc visszajelzésére vár.

  • Haris Gergely megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését. A nyilvántartásunk szerinti állapot helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük. A megvalósulásig szíves türelmüket kér...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Máté Ferenc hozzászólt a bejelentéshez.

    Két hónap után a helyzet változatlan. A parkoló autók miatt a Sopron utcából kihajtva balra szinte semmit sem látni.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Máté Ferenc bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megint egy elfelejtett 30-as tábla....

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Karinthy Frigyes út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szakál Zoltán
    Illetékes: Budapest Közút
    Péterhegyi lejtő (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bertalan Lajos utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére