Megoldott

Szemétkupacok - Óbuda, Gellér Andor E. utca

Illegális szemétlerakás a III. ker. Gellér Andor Endre utca végén. Az utcában a parkoló autók között, a gimnázium kerítésénél több elhagyott szemetes zsák, rengeteg avar és festékes dobozok is előfordulnak.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Gelléri Andor Endre utca 8-10

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fehér István hozzászólt a bejelentéshez.

    Mondjuk rá, hogy megoldva...
  • Matók Ágnes megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Fehér István hozzászólt a bejelentéshez.

    A fotókon látható szemétkupac ugyan el lett tüntetve, de az utcában továbbra is rengeteg hulladék található az iskola kerítésénél, sörösüvegektől kezdve, festékes dobozokon át. Kérem az admint, hogy e...
  • Fehér István visszajelzésére vár.

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Fehér István Úr!

    Bejelentésével kapcsolatban tájékoztatom, hogy a hulladék elszállítását megrendeltük.

    Köszönjük észrevételét.

    Tisztelettel:
    Brunszlik István
    ügyfélkapcsolati referens
    III....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület"-ra.

  • Fehér István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére