Megoldott

Újpest megállóhely össze lett firkálva

A pár hete szépen letakarított Újpest-városkapunál lévő vasútállomást PIE és barátai elrondították a firkálmányaikkal.
Szeretném kérni az állomás újbóli megtisztítását. Most még nem kellene nagyon sokat letakarítani, és hátha elmegy a kedvük a további rongálástól, ha látják, hogy azonnal eltűnik a mesterművük.
Félek, hogy fél év múlva megint ugyanúgy fog kinézni az állomás, ha nem tisztítják rendszeresen. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, XIII. kerület

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük újabb bejelentését, amelynek során sajnálattal értesültünk, hogy Újpest megállóhelyen újból megjelentek a falfirkák a letisztított
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Most néhány részen letakarították a tag-eket, de érthetetlen módon több helyen meghagyták őket. Viszont a korlátokat is ójrafestették.
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Szatmáry László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rongált oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Váci út (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rongált automata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Huba utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére