Megoldott

Bem József kátyúi

A II. kerületben a Bem József utca igen rossz állapotban van, rengeteg kátyú található rajta. A csatolt képen csak egy szelete látszik az egésznek.
Kérem a Tisztelt illetékeseket intézkedjenek az ügyben.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • bácsi Kazi hozzászólt a bejelentéshez.

    És most is...
  • bácsi Kazi hozzászólt a bejelentéshez.

    Még most is ugyanolyan...
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Boros Bálint! Ha egy hónap múlva sem történik semmi, kérem, jelezze nekünk kommentben, hogy újraküldhessük a problémát. Üdv, admin
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1681)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A II. kerületi Bem József utca burkola
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • bácsi Kazi hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy másik szeletet ajánlanék én is alább:
    http://goo.gl/maps/dW3SJ
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • II. kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    A jelzett probléma a BKK hatáskörébe tartozik.

    Üdvözlettel,

    Budapest Főváros II. Kerületi Önkormányzat
    1024 Budapest, Mechwart liget 1.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Promeneur Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére