Megoldott

Életveszélyes elektromos doboz

Anonim Járókelő

A Korong utca és az Ajtósi Dürer sor közötti vasúti töltésben van egy gyalogos átjáró. Az Ajtósi felőli oldalán található egy elektromos elosztó doboz, amiben a vezetékek néha izzanak. Mint a képen is látszik, kevés nem elszenesedett rész található a dobozban. Korábban bejelentettem az ELMŰ-nél, valószínűleg az ő munkájuk a két ép vezetékes megoldás.
Életveszélyesnek tűnik...

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves anonimus és ittlakó, köszönjük szépen a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A veszély elhárítása megtörtént! Köszönjük!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Valóban elkészült, köszönjük!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    elbontása megtörtént
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Társaságunkhoz érkezett bejelentésével kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk.

    Bejelentését a területileg illetékes, Budapesten közvilágítási hálózatot üzemeltető Budapesti D
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elhanyagolt lámpaoszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Fővám tér M
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Valaha volt közmű szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Gyömrői út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére