Megoldott

Vörösmarty utca útburkolati jelek

Anonim Járókelő

Az őszi felújítás óta hiányoznak a parkolást segítő útburkolati jelek az utcában. (Zárójelben, ezeket pár héttel az úttest teljes felbontása előtt festették fel!)
A Wesselény - Dob utca között az utca bal oldalán felfestették, de a jobb oldalán csak elkezték. A Király utcáig tartó részen a járdán lévő vonal kivételével hiányoznak a festések. Ennek eredményeként az autók össze vissza parkolnak, jóval több helyet foglalva, mint az szükséges lenne.
Tetézi ezt a furcsa tolatva ferdén parkolás bevezetése (erről tájékoztató tábla van kint), illetve az, hogy a könyörtelen kerékbilincselés miatti félelemből sok jármű nem mer a járdán lévő vonalig parkolni, hiszen ezt tolatva nehéz látni, így túlzottan belógnak az úttestre.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, VI. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Akinek gondot okoz a tolatva parkolás, az járjon busszal!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Alapvetően a hátra parkolás még nem lenne baj, van értelme.
    Annak talán kevésbé, hogy a sarkonként amúgy is váltakozó irányú utcákakt miért kell a bicajosok számára kétirányúsítani. A szűk, nehezen be
    ...
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1661)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A VII. kerület Vörösmarty utca felújít
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Torma Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, így van, járdára felállva nagyon veszélye is lehet. Itt szükséges lenne egy kiegészítő felaszfaltozás /néhány centi magas aszfaltcsík/ ott, ahol a hátsó kerék várhatóan állni fog. Az arra járó g...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A tolatva parkolás alapvetően biztonságossá teszi az utcát, más kérdés, hogy ott, ahol járdára kell felállni, nem biztos, hogy jó ötlet. A Szemere utcában például tök jól működik, de ott csak a szegél...
  • Dexter Sun hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy tudom a tolatva parkolást azért vezették be, mert így jobban látni az utcán haladó bicikliseket.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó útburkolati jelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hősök tere (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kitört poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapest Közút
    Izabella utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére