Megoldott

Új kátyú a Bécsi úton

Anonim Járókelő

A napokban felszakadt egy javítás a Bécsi úton, és elég volt neki pár nap, hogy a kocsik és az időjárás kihordják az anyagot belőle, kátyút okozva. Bécsi út 176, a Colas épületnél.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Felhasználó, amennyiben egy hónapon belül nem oldják meg e problémát, kérem, jelezze kommentben, hogy újraküldhessük. Üdv, admin
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1652)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Az illetékes BKK Közút Zrt. a javítást...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére