Megoldatlan

Elfelejtett fák

Három évvel ezelőtti közös "győzelmünk" volt ezen bejelentésem megoldása:
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/56/kez-es-labtores
A beszakadt vasrács helyére akkor 5 fát ültettek.
Az 5 fából azóta kettőt teljesen, egyet derékban kitörtek. A vasrácsokat teljesen ellepi a gyom, senki nem gondozza a területet. Valószínüleg nem kerültek bele ezek a fák "illetékes elvtárs" nyilvántartásába, a szemét se szúrja ez az áldatlan állapot (rajtam kívül) senkinek!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Tétényi út 63

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Pártos György visszajelzésére vár.

  • Pártos György hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyszerü! Akkor már csak 2 kérdésem van: 1. Miért hagyták lepusztulni ezt a helyet az elmúlt 3 évben? 2. A villamos itt a járdán fog menni?
  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    FROM:
    Image data has been attached to
    the E-Mail.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • U 904 hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy aszfaltozás is kéne ott. Gyakorlatilag ez a 103 busz megállója.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Pártos György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére