Megoldott

Hiányzó zsákutca tábla

Anonim Járókelő

A XXII. kerületi Kiskőbánya utca elején, a Gádor utca sarkán évek óta hiányzik a zsákutca tábla. Hosszas telefonálgatás után tavaly szeptemberben a BKK illetékese ígéretet tett ennek pótlására, ami sajnos nem történt meg.

(Dicséret illeti az Önkormányzatot, mivel ezzel egy időben a hiányzó utcanév táblát is bejelentettük, amit tavaly ki is helyeztek.)

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, XXII. kerület

Hozzászólások

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves felhasználó! Kérem, kommentben értesítsen minket, ha egy hónapon belül nem oldódik meg a probléma, hogy újraküldhessük a bejelentést. Üdv, admin
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1637)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Illetékes munkatársaink intézkedtek
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére