Megoldatlan

Autók a járdán

Anonim Járókelő

Bürök utcán, a temető végénél autók parkolnak a járdán. Ezért nem lehet rendesen közlekedni a gyalogúton.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Bürök u. 49

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerület Közterület-felügyelet "-ról "XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "XIII. kerület Közterület-felügyelet "-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Járókelő Márk hozzászólt a bejelentéshez.

    Oszlopok kihelyezése a járda szélére megoldást jelenthetne... :)
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    gépjármű forduló beparkolása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Kiss János altábornagy utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szabálytalan parkolás, akadályoztatás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Rendészeti Osztály
    Láng Endre utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  Vissza az oldal tetejére