Megoldott

Eldugult csatorna-lefolyók

Sanofi-Chinoin előtti parkoló-útnál található csatorna lefolyók mindegyike el van dugulva, fű nő ki belőlük.
5-10 db ilyen lefolyó lehet, nem számoltam meg pontosan.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Hölgyek, Urak !

    A Bp. IV., Tó utca (Sanofi-Chinoin) előtti, közterületen tapasztalt dugult víznyelő műtárgyak kapcsán érkezett bejelentésüket ezúton köszönjük.
    Munkatársaink a bejel...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eltömődött víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Tétényi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt csatorna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Kiss János altábornagy utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére