Megoldott

Problémás bokrok osztott pályás út közepén

Anonim Járókelő

A XI. kerületben a Tétényi út Szent Imre Kórház előtti, Fraknó utca és Bártfai utca kereszteződés közötti szakaszán az osztottpályás út közepére bokrok vannak ültetve. A Fraknó utcából a Tétényi útra balra kikanyarodva a jobbról érkezőkből gyakorlatilag semmit nem lehet látni a bokrok, legfeljebb közvetlenül a metszés után pár hétig. Szerintem ültethetnének oda inkább lágyszárú növényeket (fű, virágok), mert ez így balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Nagy Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Az Ön dönt szavazás eredménye: 1:0 a megoldottra.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    BKK ügyfélszolgálat válasz

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1629)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A bejelent
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jelzőlámpa hangszórója nem szól

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Budafoki út / Szerémi sor (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult a tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Hunyadi János út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hauszmann Alajos utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére