Megoldott

Szűk járda reklám miatt a blahán

Anonim Járókelő

Minimum 2 hónapja építkezésnek álcázott reklám állványzat miatt, nem lehet elférni sem babakocsival, sem kerekesszékkel.
A területen nincs nyoma építkezésnek. Csak a képen látható kis helyen lehet átjutni, a többi járda szakaszt az állványzat teljesen elfoglalja.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, VIII. kerület

Hozzászólások

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

  • Kis Pista hozzászólt a bejelentéshez.

    az állványt sem láttam ott.
  • Banovec Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    És az állvány?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma reggel már nem volt kint a reklám.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP-15726/2014-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részé...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lyuk a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Népszínház utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lefedetlen szuterén lépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Karácsony Sándor utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére