Megoldott

Balesetveszélyes földkupac buszmegállóban

Anonim Járókelő

A XX. kerületben Mártírok útja/Nagy Sándor József utcai buszmegállóban .
Valószínűleg kiástak egy fát és annak a földkupaca van púposra lapatolva.
Viszont mivel nincs körbekerítve így balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Mártírok útja / Nagysándor József utca
Balesetveszélyes földkupac buszmegállóban bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését!
    Ezúton tájékoztatjuk, hogy a Nagysándor József utca 168. sz. előtt található buszmegállóban a föld járdával egy szintbe elegyengetése elkészült.

    Üdvözlet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendezetlen közterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varró András
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Szent Imre herceg utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétnyílt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Közpark NKft.
    Dobó Katica utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére