Megoldatlan

Tóth Lőric utca 7. előtt évek óta járhatatlan a járda

Anonim Járókelő

A Tóth Lőric utca 7. előtti járdát évek óta lezárva tartja a tulajdonos egy támfal megcsúszása miatt. Van olyan, hogy megcsúszik egy támfal, de mint a Google 2011-es, eredeti állapotokat mutató képén is látható, egy viszonylag kis méretű szerkezetről van szó. Ehhez képest már évek óta le van zárva az átjárás, és az állandó szabálytalan járdáraparkolás miatt az 5-ös szám alatt is kissé megsüllyedt a járófelület, így az is le van kerítve. Kérjük a kerületet, hogy szólítsa fel a tulajdonost a támfal pótlására, és a járda felszabadítására, éppen elég idő telt el, ez egyszerű nemtörődönség, időközben az idéglenes támszerkezetet benőtte a növényzet.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Tóth Lőrinc u. 5

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ismétlem, megoldódott, köszönjük!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Hihetetlen, de oly sok idő után megcsinálták! Köszönjük minden érintett közreműködését!
  • XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az adatigénylésre adott válasz
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A XII. kerület meghosszabbította a válaszadási időt az adatigénylésre.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a Járókelőnek az intézkedést minden nap mint nap arra járó és évek óta úttestreszoruló nevében.
  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentőnk!

    Mivel az illetékes nem válaszol(t) a Járókelős bejelentésekre, közérdekű adatigénylést nyújtottunk be a XII. kerületi önkormányzatnak és az I. Kerületi Építésügyi és Örökségvédelm
    ...
  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Legalább 4-szer megkapták már ezt a bejelentést, mégsem válaszolnak. Érthetetlen és dühítő hozzáállás ez az illetékes részéről.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérnénk újraküldését. Köszönjük.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérnénk újraküldését.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Mindenféle határidő letelt, az I. Kerületi Építésügyi és Örökségvédelmi Hivatal változatlanul megtisztelhetne azzal, hogy válaszol.
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Letelt a 30 nap, az I. Kerületi Építésügyi és Örökségvédelmi Hivatal megtisztelhetne azzal, hogy válaszol.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • I. kerület Budavár Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Lenti bejelentéssel kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adom:

    A XII. kerület Tóth Lőrinc utca közigazgatásilag Budapest Főváros XII. kerületéhez tartozik.
    A támfalkerítéssel kapc
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A jelek szerint az I. ker elszabotálja a dolgot, kérnénk újraküldését.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig így néz ki...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Több, mint egy évvel később...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az I. ker.-hez tartozik építésjogilag, 2 hónapja nem tudják eldönteni, pontosan melyik ügyintézőhöz.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az égvilágon semmi sem történt. Kérném újraküldését, köszönöm.
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    From: rabai.arpadne@hegyvidek.hu [mailto:rabai.arpadne@hegyvidek.hu]
    Sent: Friday, February 03, 2017 1:58 PM
    To: Rábai Árpádné
    Subject: Message from KMBT_363
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A gyalogosok változatlanul az úttestre vannak kényszerítve.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    2011-ben még így nézett ki.
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Dzsuvás járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bujdosó Attila
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Varsányi Irén utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Tóth Árpád sétány (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Tönkrement

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére