Megoldatlan

Kámfor utca vasúti betonkerítés

Anonim Járókelő

A XIII. kerület és Újpest határán lévő vasúti betonkerítés állapota a Kámfor utcán végig katasztrófális állapotban van.
Évek óta egyre elhanyagoltabb, amióta a vonat nem jár még rosszabb a helyzet.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, XIII. kerület

Hozzászólások

  • _ tbodai hozzászólt a bejelentéshez.

    update 2017.06.30.: igaz, picit foghíjas, de megcsinálták. Megoldottra billenthető.
  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Megkereső!

    Köszönettel vettük Társaságunk részére, 2014. január 27-én küldött észrevételét.

    Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy Kámfor utca, XIII. ker. t
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • _ tbodai hozzászólt a bejelentéshez.

    Most mér? Van egy szakasz, ahol gyönyörűen le is van festve fehérre! Azt mindenképpen hagyják meg! :)
    BTW a kámfor utca felének útburkolata a kerítéssel egyenértékű, így harmónikus a rendszer.
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Félkész aluljárófelújítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Vágány utca / Dózsa György út (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nem működő kézfertőtlenítő automata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Ferihegy vasútállomás (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  Vissza az oldal tetejére