Megoldatlan

Ellopott fedelek

A Corvinus előtti tűzcsapok fedeleit ellopták.
Kérem, pótolják őket.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Fővám tér 8

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az illetékes nem kooperatív.
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérném újra elküldeni.
  • Fővárosi Vízművek válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Hölgyem, Uram!

    Köszönjük levelét! Bejelentését nyilvántartásunkban rögzítettük, az abban leírt hiba súlyossága alapján a kivizsgálást megkezdjük. Ha a hiba magánterületen van, kérjük, biztos
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:
    BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság
    Ügyfélszolgálati Iroda
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Törött vízközmű fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Könyves Kálmán körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Tűzcsap probléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére