Megoldott

Egy év után kipúposodott az aszfalt

2015 szeptemberében lezajlott a Budapest Közút megbízásából a Gábor Áron utca felújítása. A megállok nem lettek bazaltbetonosak. A Széll Kálmán tér irányba néző Endrődi Sándor utca buszmegállóban csak egy év után a busz kerekei által kb. 10 cm-es púp keletkezett a nyomás miatt. A Nyugati irányba néző megállóban is elkezdett ez a folyamat. Kérjük a garanciális javítást, és a megállókban bazaltbetonos változat megfontolását, a megállók nincsenek elhelyezve a folyópályán, úgyhogy nem okoznának nagyobb zajterhelést.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Gábor Áron u. 51

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Az olyan bejelentések státuszát, melyek 1 évnél régebben kerültek beküldésre és megoldottként lettek lezárva, már nem szoktuk átállítani, ha időközben állapotukban változás történt,...
  • Hajnal Arnold hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem a bejelentés újraküldését, ezzel a lerírással és képpel:
    A Széll Kálmán tér irányba néző Endrődi Sándor utca buszmegállóban a busz kerekei által újabb kb. 10 cm-es púp keletkezett a nyomás miatt...
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A II. ker. Gábor Áron utca 51-nél található aszfaltfelnyomódást Társaságunk lemarta.

    Budapest Közút

    ________________________________
    Ezen üzenet és annak bármely csatolt anyaga b
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Hajnal Arnold bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tenger

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Múzeum körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pannónia út (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére