Megoldott

Szemétdomb a bicikliút mellett

A reklámtáblák közelében szemétdomb a bicikliút mellett. Nevezhetném illegális szemétlerakónak is.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Kádár Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnap arra bicikliztem, nyírják a bicikliútra belógó ágakat és összeszedték a szemetet. Köszönjük.
  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-37075/2014-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főoszt...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozva a 1599. számú bejelentésére az alábbiakban tájékoztatom.
    Az Ön által panaszolt terület a Fővárosi Önkormányzat tulajdona, ezért panaszát illetékességből továbbítottam a...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Kádár Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemétdomb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Horvát Boldizsár utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szemét a zöldsávban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétvert kukák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Korsós Borbála
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére